Taking too long? Close loading screen.

Услуги

Наші послуги

Тут можна ознайомитись з послугами, що надаються нашою автостудією.

Ми орієнтовані насамперед на високу якість послуг, але ніяк не швидкість виконання.

детейлинг авто киев цена
Автомийка

До вибору автомийки для свого автомобіля, якщо Ви дбаєте про його зовнішній вигляд, слід підійти особливо ретельно. Від того, як митися Ваше авто залежить те, як він виглядатиме згодом. Затерте лакофарбове покриття, спалені гумки та хромовані молдинги, лискуча пластикова та шкіряна оббивка салону — це все те, що чекає на Ваш автомобіль, якщо мити його будь-де. Миття авто — це те, на чому економити точно не варто.

детейлинг авто киев цена
Автоскло

Лобове скло – це те місце, куди погляд водія автомобіля та його пасажирів спрямований 95% часу при знаходженні в салоні автомобіля. Від стану скла залежить найцінніше — безпека людей, що знаходяться в авто, і за його межами. Враховуючи стан Українських доріг – лобове скло дуже сильно піддається зовнішньому впливу. Сколи та тріщини від каміння, подряпини від щіток, посіченість від піску – це все неминуче при експлуатації автомобіля в наших умовах.

детейлинг авто киев
Полірування

Для підтримки лакофарбового покриття кузова Вашого авто у хорошому стані застосовується послуга – полірування автомобіля. Існує два види полірування — захисна та відновна. Захисна призначена для зменшення впливу навколишнього середовища, надання кузову шикарного зовнішнього вигляду та хороших водовідштовхувальних властивостей. Відновна застосовується для усунення дефектів на лаку (подряпин, павутини) та виконується перед захисною.

детейлинг авто киев
Тонування

Тонування скла авто — річ для автолюбителя вже цілком проста. Сьогодні складно уявити собі машину, власник якої не тонував би шибки на ній. Насамперед послуга тонування застосовується для захисту салону від руйнівної дії УФ-випромінювання та теплової сонячної енергії — підтримки мікроклімату в салоні. Важливим аспектом тонування скла є зовнішній вигляд. Ну і куди ж без затишку – чи, як люблять у нас говорити – «не хочу їздити в акваріумі».

детейлинг авто киев
Нанокераміка

Кожен автомобіліст, який дбає про зовнішній вигляд свого автомобіля, напевно чув про захисне покриття кузова — нанокераміку. Це міцне, з довгим терміном служби, що надає приголомшливий зовнішній вигляд автомобілю покриття, буде гідним варіантом захисту кузова від лакофарбового покриття від вигоряння, смол, солей, реагентів. Так само нанокераміка перешкоджає появі дрібних подряпин – павутиння.

детейлинг авто киев
Захісна плівка

Ремонт кузова, як свідчить практика, це біль голови. Погана підготовка, невміле фарбування, потіки лаку, нерівномірна крокрень, наявність у лаку сміття, непопадання в колір, нестикування по зазорах з іншими кузовними елементами і т.д. Ось чому на наш погляд дуже важливо зберегти заводське лакофарбове покриття. Кращого способу, ніж обклеювання кузова захисною антигравійною плівкою — не існує.

детейлинг авто киев
Хімчистка салону

Це послуга, яка має проводитись регулярно — як мінімум 1 раз на рік. Від хімчистки залежить не лише зовнішній вигляд салону транспортного засобу, а й стан здоров’я водія, а також пасажирів, особливо це стосується маленьких дітей. Ну і говорити про те, що бруд, що в’яв, плями від кави і напоїв, сольові відкладення і інші забруднення не додають презентабельності салону автомобіля, думаем зайве.

детейлинг киев цена
Захіст салону

Світлий салон, безумовно, виглядає красиво, ошатно та презентабельно. Однак радість ця може тривати не так довго. Фарбування сидінь джинсами, шкіряним одягом, та й власне природний процес старіння сидінь — можуть безповоротно зіпсувати зовнішній вигляд салону, що не додасть Вам настрою точно. Щоб цього уникнути ми пропонуємо послугу захисту шкіряних елементів оббивки салону.

Чому Вам варто вибрати нас

Хвилина самореклами

Автостудія Глянець надає послуги професійного догляду за автомобілями та мотоциклами вже понад 15 років. За цей час через наші руки було пройдено величезну кількість транспортних засобів – це дозволило нам отримати чималий досвід у цій сфері. Одні з перших в Україні почали надавати послугу з обробки нанокерамікою. А трифазна мийка була у нашому асортименті послуг ще тоді, коли про неї мало хто чув у Києві. Ми не прагнемо кількості обслужених автомобілів. Насамперед орієнтовані на високу якість, старанність, надійність, пунктуальність. Ніколи не затягуємо термін виконання послуг, ключі від ваших автомобілів завжди знаходяться в надійному місці. Ми цінуємо те, що ви нам довіряєте.

Професійна команда

Забезпечимо Вам найкращий результат із можливого

Ми – команда захоплених людей, які люблять свою роботу. Любимо хороші автомобілі та все, що з ними пов’язано. У нас немає плинності кадрів, спеціалісти студії вже не перший рік працюють у нашій команді. Намагаємося відвідувати виставки та різні тематичні тренінги для підвищення якості послуг.

Використовуємо тільки брендові та перевірені матеріали. Дотримуємося всіх технологічних процесів, не економимо.

Адекватні ціни

Наші ціни відповідають якості послуг, що надаються. Пам’ятайте — прикро від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

Чудовий сервіс

Глянець завжди зустріне вас з посмішкою, тут вам дадуть відповідь на будь-яке питання, пов’язане з автомобільним детейлінгом.

Висока якість

Застосування фірмових матеріалів і дотримання технологій їх використання дозволяє нам досягати високої якості послуг, що надаються нами.

Ексклюзивність

Ми маємо особливе місце. Не такі, як у всіх. Таке місце, яке відповідатиме тим технологіям, які ми пропонуємо.